Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав накази про призначення начальників територіальних підрозділів Реєстраційної служби України в Хмельницькій, Житомирській, Донецькій та Одеській областях, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Так, начальником Реєстраційної служби в Одеській області призначено Ігоря Лисенка, який до призначення працював в системі Держкомзему, зокрема у 2010-2011 роках працював головою Державного комітету України із земельних ресурсів.

Начальником Реєстраційної служби у Хмельницькій області призначено Оксану Мустафіну. До призначення О.Мустафіна працювала у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Новоушицького районного управління юстиції, м. Нова Ушиця, Хмельницької області.

Начальником Реєстраційної служби у Житомирській області призначено Олену Петровську, яка до призначення працювала заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Житомирській області.

Реєстраційну службу Донецької області очолив Валерій Гордон. До призначення В.Гордон працював в органах Пенсійного фонду, зокрема, очолював управління Пенсійного фонду України в Калінінському районі м. Донецька.

LAND-UKRAINE.com