Земельні ділянки навколо НСК «Олімпійський» будуть викуплені у власників у примусовому порядку на підставі норм закону про суспільні потреби, заявив в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» віце-прем’єр з підготовки до Євро-2012 Борис Колесніков.

Зокрема, навколо київського стадіону планується створення «зони гостинності» з парками і гостьовими зонами, для чого необхідно знести декілька об’єктів, що знаходяться в безпосередній близькості.

«З компаніями, котрі володіють цими об’єктами, позиватися і не хочеться, і немає часу. Тому я думаю, що ми вдамося до закону про суспільні потреби. Тобто просто викупимо ці ділянки. Але за сьогоднішньою ринковою ціною. А не за позавчорашньою. Так буде швидше», — заявив Колесніков.

Окрім паркінгу, який залишився на місці ТРЦ «Троїцький», йдеться про декілька будівель на майданчику з боку Великої Васильківської.

«З іншого боку стадіону є ще кілька споруд, створених до епохи історичного матеріалізму, — ковзанка і кілька центрів такого ж віку. Ми запропонували спочатку побудувати нову ковзанку. Це недорого — до 30 мільйонів гривень. Будується вона місяців п’ять, а решту гадючників знести. І на їхньому місці зробити гарний парк і нормальні гостьові зони», — повідомив віце-прем’єр.