Івано-Франківська область має намір одержати 30 млн. гривень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на авкціонах у 2006 році. Про це сказав у своєму виступі на колегії облдержадміністрації її голова Роман Ткач. Він акцентував увагу на необхідності проведення інвентаризації земель населених пунктів области і тих земель, які перебували під військовими містечками й різними транспортними організаціями.

Р. Ткач порекомендував місцевим органам влади не проводити пряме виділення земельних ділянок. «Жодної сотки землі прямого виділення – тільки через авкціони», – підкреслив він. – А це – прямі гроші в бюджет».

Як повідомив заступник начальника Івано-Франківського обласного управління земельних ресурсів Ярослав Спасів, у першому кварталі в области було продано на авкціонах 72 ділянки загальною площею 13,4 га, у бюджет надійшло півтора мільйона гривень. За його інформацією, із врахуванням проплати заборгованости підприємствами за 2005 рік усього в бюджет области від продажу землі в першому кварталі надійшло 6,059 млн. гривень.

Площа Івано-Франківської области 1,390 млн. га, в т.ч. сільськогосподарські землі займають площу 633 тис. га, ліс – 626 тис. га.