«Земля і вибори, саме ці дві теми будуть головними у 2012 році», – переконаний голова партії «Громадянська позиції» Анатолій Гриценко.

«Відповідно, два ключових слова – земля і вибори – будуть найбільш поширеними в інформаційних повідомленнях», – додав він.

Спілкуючись з журналістами у Вінниці, лідер «Громадянської позиції» зазначив, тема землі – це загроза, при чому з небезпечними наслідками на стратегічну перспективу, повідомляє прес-служба А.Гриценка..

«Намагання Януковича під гаслом «Ринок земель» відібрати у селян за дешево земельні паї і передати їх у власність кільком сім’ям країни, включаючи свою власну, є найбільшою проблемою 2012 року. Ця тема сколихне все суспільство, кожну родину незалежно від того, має вона пай, працює на землі чи немає жодного відношення до села. Тому що левова частка бюджету кожної сім’ї іде саме на купівлю продовольства», – вважає Гриценко.

За його словами, команда Януковича ще навіть не уявляє, на що наривається і який спротив чинитимуть люди, аби не допустити впровадження так званого ринку земель, а фактично їхнього розкрадання.

LAND-UKRAINE.com