Депутати відхилили законопроект “Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків” щодо отримання першочергового права на безстрокову оренду земельних ділянок.

Рішення підтримали всього 15 депутатів, передав кореспондент ГолосUA .

Проектом закону пропонується надати першочергове право об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та чинним житлово-будівельним кооперативам в період з 1 червня 2010 до 1 січня 2015 рр.. першочергове право на безстрокову оренду земельних ділянок, на яких розміщені ці житлові будинки та прибудинкові території, в межах визначених органами місцевого самоврядування на момент отримання дозволу на їх будівництво.

Проектом забороняється передавати іншим фізичним або юридичним особам земельні ділянки, без отримання письмової відмови ЖБК та ОСББ. Встановлюються механізм прийняття письмової відмови ЖБК та ОСББ.

Місцеві ради зобов’язуються щорічно передбачати в місцевих бюджетах видатки, пов’язані з оформленням прав на оренду земельних ділянок ОСББ або ЖБК, а також до 01 липня 2010 року внести зміни до бюджетів на 2010 рік, передбачивши видатки, пов’язані з оформленням прав на оренду земельних ділянок об’єднань співвласників багатоквартирних будинків або житлово-будівельних кооперативів.

LAND-UKRAINE.com